100% bio šťava z aloe vera 946 ml
10,- € 8,50 €

ks

na sklade: nie

100% bio šťava z aloe vera 946 ml

Aloe Vera Organic - 100% šťava z celých listov rastliny Barbadensis Miller pochádzajúcich výhradne z biologického poľnohospodárstva - certifikát USDA Ministerstva poľnohospodárstva USA.


• Vyrobené len z prírodných surovín
• Skvele chutí
• Kóšer
• Vyrobené bez pasterizácie
• Bez umelých farbív a konzervantov
• Bez pridaného cukru
 

Dávkovanie: 120 ml denne, najlepšie ráno na lačný žalúdok (1 fľaša = 8 odporúčaných dávok - neprekračujte odporúčané denné dávkovanie)

ISAC Certifikácia = Medzinárodná vedecká rada pre Aloe Vera - www.iasc.org.


Rastlina Aloe Vera je známa už po stáročia pre svoje zdravie, krásu a liečivé vlastnosti. Pri užívaní vnútorne, existuje široké spektrum výhod, najmä pre gastrointestinálne a muskuloskeletálny systém. Ak je aplikovaný zvonka, rastlina Aloe Vera a šťava sú obranou proti menšiemu podráždeniu pokožky, môže urýchliť hojenie popálenín a rán a pôsobí ako prírodný zvlhčovač ...

Aloe Vera, člen Lily rodiny, je šťavnatá rastlina, veľmi podobná kaktusu. Existuje mnoho druhov Aloe Vera, ale najviac výživných a liečivých látok je v druhu Barbadensis Miller.

Aloe Vera má dlhú históriu ako bezpečný a účinný vnútorný liek a vonkajšie prostriedok v starostlivosti o pleť. Z rôznych odrôd rastlín, aloe Barbadensis Miller má najúčinnejšie vlastnosti. Užívaním vnútorne, bolo preukázané veľa pozitívnych účinkov na ľudské telo.

Aloe Vera Juice je odporúčaný na posilnenie a spevnenie celého organizmu.

Trávenie - Jeden z najpopulárnejších prostriedkov v týchto dňoch pre starostlivosť a posilnenie zažívacieho traktu. Aloe Vera vlastnosti sú hlavne ukľudňujúce
Preháňadlo - má mierny laxatívny účinok na črevá.
Imunitný systém - obsahuje veľa prísad, ktoré poskytujú antibakteriálne, antivírusové a analgetický prvky.
Starostlivosť o pleť - hydratačný. Účinná aj pri užití vnútorne.
Popáleniny a spálenie od slnka - upokojujúce a liečivé vlastnosti Aloe Vera sú dobre známe pre akýkoľvek druh spálenín, hlavne si získal popularitu pri hojení spálenia od slnka.
Krvný obeh - má priaznivý vplyv na krvný tlak a koaguláciu.

Aloe Vera je skvelým stimulátorom imunitného systému.

 
Ako si vybrať ten správny výrobok z aloe vera?

Rozdiel medzi prípravky aloe vera.

Ak sa rozhodnete pre kúpu výrobku z aloe vera, mala by ste hlavne dbať na jeho zloženie a pôvod. Najúčinnejšia odrodou aloe vera je Miller Barbadensis. (Naša šťava je vyrobená z celých listov rastliny Miller Barbadensis). Potom je vždy dobré si overiť, či je výrobca certifikovaný Radou pre Aloe Vera - Certifikácia ISAC. Len výrobcovia, ktorí spĺňajú najprísnejšie kritériá stanovené Radou pre aloe vera majú túto certifikáciu. Naše všetky výrobky od firmy Dynamic Health (www.dynamichealth.com) túto certifikáciu dostali. Logo ISAC je vyrazené na každej fľaši nášho aloe vera.
Potom je dobré sledovať, kde sa rastliny aloe vera pestujú. Náš výrobca obdržal certifikáciu ORGANIC = BIO od Ministerstva poľnohospodárstva USA - USDA. Tento certifikát zaručuje, že rastliny boli pestované bez pesticídov, herbicídov či iných chemických látok.

Ďalej je nutné zistiť, akým procesom bol výrobok z aloe vera vyrobený. Najšetrnejšie je metóda Cold Press - lisovanie šťavy, alebo gélu za studena. Nedochádza tak k ničeniu dôležitých enzýmov a polysacharidov, ktoré rastlina aloe vera obsahuje a pre ktoré je tak často používaná. Náš výrobca opäť spĺňa toto kritérium - jeho šťava je vytláčaná z listov Miller Barbadensis za studena. Všetky certifikácia nájdete na našom e shope www.vicnezzdravi.cz

Aký je rozdiel medzi šťavou a gélom?
Spoločnosti, ktoré na slovenskom trhu ponúka aloe vera ako takzvaný hustý gél, a tvrdí, že takto ho získavajú priamo z aloe vera, nehovorí úplne pravdu. Listy z aloe vera obsahujú vysoké percento vody - takmer 96%. Je teda zrejmé, že prirodzená šťava z aloe vera je tekutá, vrátane tej najkvalitnejšej šťavy z tzv. Gélu. Ak je hustá, sú v nej použité zahusťovadlá a chemické prísady. Konkrétne - FLP používa ako zahusťovadlo xantanová gumu (na ich stránkach v sekcii zložení a stabilizátory). Xanthan - slúži najmä ako zahusťovadlo a stabilizátor emulzií, v kombinácii s inými hydrokoloidy aj ako gelotvornú látka.

 

Dátum spotreby do august 2018.


Certifikáty

biologica bio-siegel eu-bio-logo produkt ekologickeho zemedelstvi fairtrade

Design Filip Jánoš; Tvorba web stránok - Ján Ďuriga

TOPlist