100% Bio šťava z Arónie 3L AKCIA AKCIA AKCIA
15,- €

ks

na sklade: áno

100% Bio šťava z Arónie 3L AKCIA AKCIA AKCIA

Aronia + topinambur + 7 bylín + acerola

Arónia je európsky superfruit a v súčasnosti zažíva skutočný boom. Malé čierno-červené bobule prirodzene obsahujú nielen vitamíny a minerály, ale sú predovšetkým bohaté na fytochemikálie a antioxidačný stopový prvok mangán. Ten môže chrániť bunky pred oxidačným stresom.

Šťava Aronia v BIO Aronia Qi je doplnená artikulom Topinambur. Táto koreňová plodina sa vyznačuje obsahom inulínu, vlákniny. BIO Aronia Qi je doplnená o upokojujúci bylinný extrakt a acerolu bohatú na vitamín C. Vďaka tejto kombinácii je šťava tak výnimočná a zároveň zaisťuje príjemnú chuť, najmä v porovnaní s čistou šťavou z aronie.

BIO Aronia Qi prirodzene obsahuje draslík, mangán a vitamín C.
Draslík prispieva k normálnej nervovej a svalovej funkcii, ako aj k normálnemu krvnému tlaku. Mangán prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu, udržiavaniu normálnych kostí, normálnej tvorbe spojivového tkaniva a ochrane buniek pred oxidačným stresom. Vitamín C prispieva k normálnej tvorbe kolagénu pre normálnu funkciu krvných ciev, normálnemu energetickému metabolizmu, funkcii normálneho imunitného systému, ochrane buniek pred oxidačným stresom a zníženiu únavy a únavy.

Zelený čaj, medovka, mäta pieporná, bazalka, ibištek, ostružiny a malinové lístky sú dokonalým doplnkom plodov Aronia. Byliny boli používané ľudstvom už tisícročia, obsahujú rôzne rastlinné látky, ako je chlorofyl, éterické oleje a flavonoidy, a môžu prispieť k nášmu blahobytu.


* Z ekologického poľnohospodárstva

Výrobca: Hasenfit, Rakúsko

Minimálna trvanlivosť do: 20.12.2020

 

Zloženie: 80% Aronia šťava *, 10% topinambur koncentrát *, 5% mučenka pyré *, 5% bylinný extrakt

  

Certifikáty

biologica bio-siegel eu-bio-logo produkt ekologickeho zemedelstvi fairtrade

Design Filip Jánoš; Tvorba web stránok - Ján Ďuriga

TOPlist