Káva s Ganodermou 100 g sklo
9,90 €

ks

na sklade: áno

Káva s Ganodermou 100 g sklo

Čierna instantná káva s Ganodermou 100g - rodinné balenie.

Doporučená príprava horúceho nápoja: 2-3 lyžičky do väčšej (250ml) šálky, polovičné množstvo do menšej šálky (125ml).

Zloženie: instantná káva 96%, Lesklokorka leská-Ganoderma lucidum 4%.

Doporučné dávkovanie: 2-3 šálky denne

Upozornenie: Neprekračujte uvedené dávkovanie. Nie je určné pre deti do 3 rokov, tehotným a dojčiacim ženám. Ukladajte mimo dosah detí. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy.

Výrobca: GANOCOFFEE s.r.o., Česká republika

Niečo o výrobcovi:

Naše výrobky nie sú zapojené do žiadneho marketingového
distribučného reťazca.
Dohliadame pravidelne na pestovanie a spracovanie huby v Ázii, priamo na farmách našich partnerov a vyberáme len najlepšiu surovinu s vysokým obsahom polysacharidov (min. 42%) Úroda 2017 je mimoriadne kvalitná !!!

S našimi certifikovanými partnermi v Ázii a dodávateľmi kvalitnej instantnej kávy z Brazílie Vám priamo v Českej republike, za splnenia tých najprísnejších potravinárskych štandardov, pripravujeme výrobky s obsahom Ganodermy (Leskokôrka lesklá, alebo aj huby Reishi.) Ponúkame tú najlepšiu cenu a garantovanú kvalitu, vyrobenú v Českej republike.

Neimportujeme hotové výrobky a dohliadame na výrobu a miešanie surovín.

 
Technológia a výroba

Suroviny prechádzajú niekoľkonásobnou kontrolou a testovaním na zdravotnú nezávadnosť ako v Ázii medzinárodne akreditovaným laboratóriom NACC (China National Analytical Center, Guangzhou).

V Českej republike sú naše suroviny testované pri importe na všetky atribúty zdravotnej nezávadnosti Štátnou poľnohospodárskou a potravinárskou inšpekciou (napríklad plesne, na preukázateľný obsah polysacharidov v našich výrobkoch min 42% a neprítomnosť ťažkých kovov a ďalších zdravotne závadných látok. O všetkých atestoch sú vytvárané protokoly. garantujeme obsah látok a zdravotnú nezávadnosť našich produktov.

Pri výrobe sú dodržiavané všetky hygienické štandardy HACCP a výroba je riadená normou ISO 22000.

Finálna analýza a rozbory našich výrobkov v jednotlivých šaržiach pre nás zaisťuje moderné analytické laboratórium ALS Czech republic, ktoré je členom medzinárodnej skupiny ALS Limited.

Naše výrobky nie sú geneticky modifikované a sú certifikované certifikátom NON GMO.

Certifikáty

biologica bio-siegel eu-bio-logo produkt ekologickeho zemedelstvi fairtrade

Design Filip Jánoš; Tvorba web stránok - Ján Ďuriga

TOPlist