Vivio Cistus Incanus čaj 200g
3,50 €

ks

na sklade: áno

Vivio Cistus Incanus čaj 200g

Ruža skalná - Cistus Incanus 200g

 

Skalná ruža (Cistus Incanus) - je aromaticky voňajúci ker, ktorý môže byť až jeden meter vysoký.

Skalná ruža má domov v Stredomorí, kde sa používa v ľudovom liečiteľstve. Cistus Incanus obsahuje asi trikrát viac polyfenolov ako čierny alebo zelený čaj. Bolo zistené, že má okrem iného úžasný účinok proti vírusom.

Zložky ruže skalnej - Cistus Incanus - môžu potláčať rast vírusov všetkého druhu. Tento čaj funguje ako prirodzená podpora imunitného systému so silným tonizačným účinkom. Je tiež bohatý na polyfenoly a vhodný pre zdravú výživu. Polyfenoly sú rastlinné látky s niekoľkými veľmi silnými antioxidačnými vlastnosťami, ktoré sa nachádzajú v mnohých rastlinách. Nachádzajú sa aj v ovocí, zelenine, zelenom čaji a ďalších potravinách. Najvyššia koncentrácia polyfenolov nájdeme jednoznačne v Cistus Incanus.

Ruža skalná môže čistiť organizmus od jedovatých látok, zvyšovať obranyschopnosť organizmu a mať protizápalové a dezinfekčné účinky. Je účinnou obranou proti "voľným radikálom", môže pôsobiť proti vírusom, baktériám a plesniam a obsahuje veľké množstvo horčíka.

Spôsob prípravy čaju: Tento lahodný čaj môžeme pripraviť niekoľkými spôsobmi. Hrsť čaju vložíme do hrnca, zalejeme asi 1 litrom vody a privedieme k varu. Po asi 5 minútach varenia zlejeme. Rýchlejšie to ide, ak prelejeme Cistus vriacou vodou a vylúhujeme 8 až 10 minút. Na posilnenie obranyschopnosti organizmu Pre posilnenie obranyschopnosti organizmu, sa odporúča vypiť každý deň 1 liter čaju.

 

Zloženie: 100% sušený Cistus Incanus

Krajina pôvodu: Turecko

Hmotnosť netto: 200g

Dávkovanie: dospelí: denná dávka maximálne 8 g sušeného Cistus Incanus

Odporúčaná príprava: 2g (1 vrchovatá kávová lyžička) zalejeme 2dcl vriacej vody a necháme 8 až 10 min. vylúhovať.

Upozornenie: Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nejedná sa o liek. Nie je náhradou pestrej stravy. Výrobok nie je vhodný pre deti do 3 rokov veku. Deti nad 3 roky, tehotné a dojčiace ženy, osoby so srdcovými, či cievnymi chorobami, s vysokým krvným tlakom musia konzultovať užívanie s odborníkom. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nevhodné pre osoby alergické (precitlivené) na niektorú z látok v zložení produktu. Nezabúdajte, že zdravý spôsob života a vyvážená strava zaisťujú správnu funkciu organizmu a zachovanie dobrej kondície.

Minimálna trvanlivosť do 31.03.2022

Certifikáty

biologica bio-siegel eu-bio-logo produkt ekologickeho zemedelstvi fairtrade

Design Filip Jánoš; Tvorba web stránok - Ján Ďuriga

TOPlist