CLive 100% bio Kolostrum tekuté 125 ml
19,90 € 15,50 €

ks

na sklade: nie

CLive 100% bio Kolostrum tekuté 125 ml

Prečo bio Kolostrum?

 Prírodný produkt mledzivo (Kolostrum) reguluje imunitný systém každého cicavca úplne prirodzeným spôsobom. Prvé mlieko obsahuje viac ako 400 interaktívnych látok v optimálnom, prirodzene požadovanom zložení. 

Mledzivo tiež posilňuje imunitný systém tela a preto môže chrániť aj pred (vírusovými) infekciami. Pretože protilátky (imunitné faktory) obsiahnuté v mledzive neutralizujú vírusy, baktérie, huby a škodlivé konečné metabolické produkty.

Tieto špecifické protilátky (imunitné faktory) môžu tiež inhibovať širokú škálu respiračných chorôb (Drs. Shortridge a kol.; Journal of Tropical Pediatrics) a dokonca chrániť ľudí s imunodeficienciou pred vírusovými infekciami (New England Journal of Medicine, júl 1992).

Najmä v prípade vírusových infekcií im môžu zabrániť vniknutie do dýchacích ciest protilátky (imunitné faktory) obsiahnuté v mledzive (Dr. E. L. Palmer a kol .; Journal of Medical Virology).

Imunitné faktory sú preto najdôležitejšími zložkami ochranného účinku u ľudí. Z tohto dôvodu je podľa názoru Dr. med. Marco Prümmer mledzivo tiež vhodné na zabezpečenie účinnej profylaxie proti novému koronavírusu, ak je to potrebné.

Najmä kravské kolostrum má 40-násobne vyššiu koncentráciu imunitných faktorov v krvi ako ľudské mledzivo (Bruce, C.E. 1969 Natural History, Feb). Mledzivo krav je na 99% zhodné s ľudským mledzivom.

Mledzivo môže byť tiež podávané orálne bez problémov, pretože aktivita imunitných faktorov nie je ovplyvnená šťavami človeka (Khazenson, L. B., 1980 Microbial & Epidemical Immunobiology No. 9, pp. 101-106).
 
Podľa talianskej štúdie univerzity v Pescare ponúka kolostrum, najstarší recept v prírode, trikrát lepšiu ochranu proti chrípkovým infekciám * ako porovnateľná vakcína proti chrípke.
 
* (Zdroj: porovnávacia štúdia „Epidemologickej štúdie San Valentino“). Talianske lekárske vestník, vydanie 164, č. 3, strany 163 - 169, jún 2005; MR Cesarone, G. Belacaro, U. Cornelli, A. Di Renzo, F. Mucci, M. Dugall, M. Cacchio, M. Cornelli, R. Adovasio, F. Fano, A. Ledda, A. Ricci, S. Stuard, G. Vinciguerra.)
 

 Zostaňte zdraví a chráňte seba a svoju rodinu.

 Colostrum je bohatým zdrojom vitamínov a minerálov, ktoré vám pomôže posilniť oslabenú imunitu. Aké látky kolostrum obsahuje a prečo je také výnimočné?  

 Vzácnosť kolostra spočíva v jeho obmedzenom množstve a výnimočnému obsahu látok. Tvorí sa totiž len niekoľko dní pred pôrodom a maximálne 3 – 4 dni po ňom. Obsahuje ochranné látky na podporu imunity, ktoré novorodenci potrebujú v prvých dňoch po pôrode a dovtedy ich dostávali z pupočnej šnúry. Najmä laktoferín má antivírusové účinky, ktoré bábätká chránia.

Kolostrum je tvorené mledzivom, ktoré sa získava najmä z kravského mlieka. Niektoré spoločnosti používajú aj kozie mledzivo, záleží len od vás, ktoré mlieko znášate lepšie.

Prečo nie ľudské? Kravské mledzivo je oveľa kvalitnejšie a obsahuje niekoľkonásobne viac látok než ľudské. Produkujú ho tiež viac než mláďa potrebuje, preto ostáva dostatok aj na spracovanie do výživových doplnkov. Najkvalitnejšie majú staršie kravy, ktoré už porodili niekoľko teliat.

Prípravok Biocolostrum 100% tekutý extrakt je výživový doplnok z kontrolovaného biologického chovu. Odtučnené, zbavené kazeínu a sterilne filtrované. Zbiera sa výlučne colostrum, ktoré teľa nespotrebuje. Extrakt je pripravovaný veľmi kvalitne a šetrne.

Zloženie:

100% colostrum odtučnené, neobsahuje kazeín.

 Odporúčané dávkovanie: Ráno alebo večer 1-2 polievkové lyžice nalačno. Zapíjať iba vodou. Nepodávať s horúcim nápojom. Je vhodné po pred prehltnutím poválet v ústach cca 10 sekúnd a až potom prehltnúť.

 Upozornenie:

Nie je určené pre deti do 3 rokov.

  Ďalšie upozornenie:

Prípravok Bio Colostrum 100% tekuté 125ml je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Doplnky stravy nie sú určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie.

Výrobca: Colostrum BioTec GmbH, Nemecko

Minimálna trvanlivosť do: 30.05.2022


Certifikáty

biologica bio-siegel eu-bio-logo produkt ekologickeho zemedelstvi fairtrade

Design Filip Jánoš; Tvorba web stránok - Ján Ďuriga

TOPlist