DuoLife Collagen 750ml
33,- €

ks

na sklade: áno

DuoLife Collagen 750ml

100% prírodný, kompletný, tekutý kolagén neobsahuje konzervanty ani geneticky modifikované zložky.

 

Tekutý kolagén obohatený o antioxidanty. Pomáha koži zachovať si pružnosť, chráni ju pred starnutím a takisto napomáha udržovať zdravé vlasy a nechty. V neposlednom rade zabezpečuje optimálne fungovanie kĺbových chrupaviek a kostí.

 

Obsahuje:

 

Morský kolagén:

 

má veľmi podobnú štruktúru ako ľudský kolagén. Jeho základnou funkciou v organizme je stavba chrupaviek a zlepšenie stavu kĺbov.Dodatočne zohráva dôležitú úlohu v procese hojenia sa rán a regenerácie tkaniva. Jeho prítomnosť zaručuje pružnosť a hebkosť pokožky.

 

Glukosamín sulfát s kôrovcov:

 

je látkou, ktorá podporuje činnosť oporného a pohybového systému. Je súčasťou chrupaviek a synoviálnej tekutiny (kĺbny maz), ktorá vyplňuje kĺbové púzdra a vďaka ktorej sa zvyšuje ich odolnosť voči preťaženiu. Zároveň stimuluje syntézu chrupavky.

 

Chondroitín sulfát:

 

umožňuje regeneráciu povrchovej vrstvy stavcov. Pôsobí ako magnet, ktorý vychytáva vodu i výživné substancie a dodáva ich do kĺbovej chrupavky. Okrem toho uľahčuje implantáciu vápnika do kostí, čo sa odráža v odolnosti kĺbov a kostí.

 

Acerola:

 

je bohatým zdrojom vitamínu C, ktorý podporuje syntézu kolagénu.


Kyselina hyaluronová:

 

vplýva pozitívne na činnosť kĺbov. Vďaka nej ma synoviálna tekutina náležitú pružnosť a viskozitu. Vplýva na stav pokožky, posilňuje jej bunky a podporuje regeneráciu tkaniva. Zaisťuje hydratáciu organizmu i hlbokých vrstiev pokožky z vnútra, spomaľuje proces starnutia a podporuje jej vhodnú hydratáciu a pružnosť.

 

Praslička roľná:

 

je cenným zdrojom flavonoidov, draslíka a kremíka, ktorý pôsobí proti šediveniu vlasov, posilňuje slabé nechty a vlasy. Okrem toho zlepšuje pružnosť spojovacieho tkaniva a kostí.

 

Žihľava:

 

je zdrojom kremíka, ktorý vplýva na metabolizmus a stav vlasov a nechtov. Zlúčeniny kremíka, ktoré sa v žihlave nachádzajú, udržujú vhodnú pružnosť a odolnosť pokožky, väziva, kostí a sližníc. Kremík je potrebný v syntéze kolagénu.

 

Výhonky bambusu:

 

sú prirodzeným zdrojom kremíka (až 75%), ktorý obnovuje pružnosť a pevnosť kolagénových a elastínových vlákien, čím predchádza poškodeniu kostného a chrupavkového tkaniva. Mastné kyseliny, ktoré obsahuje, prirodzene rozpúšťajú provitamín A a vitamín E, teda silné aminokyseliny, ktoré pôsobia v pokožke.

 

 

 

Výrobky DuoLife

Pravidlá výroby.

1. Bez konzervačných látok

Pri spracovaní produktov nepoužívame tepelnú úpravu, naše produkty neobsahujú žiadne konzervačné látky. Vďaka tomu produkty Duolife si zachovajú svoje prirodzené biologické vlastnosti a nutričnú hodnotu.

2. Bez GMO

Naše výrobky obsahujú výlične prírodné zložky pochádzajúce z prúrodných ekologicky čistých certifikovaných zdrojov. Dodržiavame naše definitívne rozhodnutie, že v produktoch nebudeme používať komponenty, ktoré boli geneticky modifikované (GMO) alebo pestované pomocou pesticídov alebo herbicídov.

3. Sklenené balenie

Naše tekuté produkty sú balené len v 100% prírodných sklenených fľašiach, kde nedochádza k žiadnej interakcii medzi obalom a produktom. DuoLife tekuté doplnky sú uzavreté v rôznych druhoch skla, od bieleho až po tmavohnedé. Typ skla bol zvolený tak, aby obal tvoril čo najlepšiu ochranu produktu proti svetlu a vonkajším vplyvom.

Zdroj:

https://duolife.eu/marketing/katalog_duolife_poznaj_nas_dl_sk_v001_b_c.pdf

Certifikáty

biologica bio-siegel eu-bio-logo produkt ekologickeho zemedelstvi fairtrade

Design Filip Jánoš; Tvorba web stránok - Ján Ďuriga

TOPlist