DuoLife Chlorofyl 750ml
27,- €

ks

na sklade: áno

DuoLife Chlorofyl 750ml

 

100% prírodný, kompletný, tekutý chlorofyl neobsahuje konzervanty ani geneticky modifikované zložky.
Obsahuje:

100% prírodný, kompletný, tekutý chlorofyl neobsahuje konzervanty ani geneticky modifikované zložky.


Obsahuje:
 

Jačmeň:

je považovaný za ideálny zdroj rozpúšťajúcej sa celulózy. Okrem toho ma silné antioxidačné vlastnosti a vďaka bohatému spektru vitamínov a minerálnych zložiek pomáha udržať rovnováhu pH v organizme.

Chlorofylín:

má silne alkalizujúce vlastnosti, stimuluje odstraňovanie potenciálne škodlivých toxických látok z organizmu, odďaľuje proces bunkovej oxidácie, chráni pred predčasným starnutím a eliminuje voľné radikály. Posilňuje obranyschopnosť organizmu. Vďaka obsahu medi, ktorá podobne ako železo dokonale transportuje kyslík, sa častice chlorofylinu dokážu premiestňovať po celom oganizme a vďaka svojej štruktúre hemu, ktorý sa nachádza v našej krvi, ho dokonca nazývajú "zelená krv".

Chlorella: 

je jedným z najbohatších zdrojov chlorofylu. Vďaka tomu, že obsahuje veľké množstvo aminokyselín. vitamínov a minerálov, ktorých koncentrácia je omnoho výššia ako v prípade suchozemných rastlín, patr medzi "super foods". Pomáha v odstraňovaní toxínov, tažkých kovov a chemikálií z organizmu.

Lucerna:

je výborným zdrojom bielkovín, vďaka čomu posilňuje organizmus a zrýchľuje jeho regeneráciu. Zároveň očisťuje prirodzeným spôsobom organizmus.

Mätový esenciálny olej:

je známy ako vynikajúce antiseptikum. To znamená, že veľmi dobre napomáha v očisťovaní organizmu a ničí mikroorganizmy, ktoré ohrozujú správnu činnosť imunitného systému. Okrem toho pomáha pri udržaní rovnováhy pH.

 

Výrobky DuoLife

Pravidlá výroby.

1. Bez konzervačných látok

Pri spracovaní produktov nepoužívame tepelnú úpravu, naše produkty neobsahujú žiadne konzervačné látky. Vďaka tomu produkty Duolife si zachovajú svoje prirodzené biologické vlastnosti a nutričnú hodnotu.

2. Bez GMO

Naše výrobky obsahujú výlične prírodné zložky pochádzajúce z prúrodných ekologicky čistých certifikovaných zdrojov. Dodržiavame naše definitívne rozhodnutie, že v produktoch nebudeme používať komponenty, ktoré boli geneticky modifikované (GMO) alebo pestované pomocou pesticídov alebo herbicídov.

3. Sklenené balenie

Naše tekuté produkty sú balené len v 100% prírodných sklenených fľašiach, kde nedochádza k žiadnej interakcii medzi obalom a produktom. DuoLife tekuté doplnky sú uzavreté v rôznych druhoch skla, od bieleho až po tmavohnedé. Typ skla bol zvolený tak, aby obal tvoril čo najlepšiu ochranu produktu proti svetlu a vonkajším vplyvom.

Zdroj:

https://duolife.eu/marketing/katalog_duolife_poznaj_nas_dl_sk_v001_b_c.pdf

 

 


Certifikáty

biologica bio-siegel eu-bio-logo produkt ekologickeho zemedelstvi fairtrade

Design Filip Jánoš; Tvorba web stránok - Ján Ďuriga

TOPlist