BorellisPro® 60tbl
29,- €

ks

na sklade: áno

BorellisPro® 60tbl

Stimuluje imunologický systém a zmierňuje dôsledky pohryznutia kliešťom.

Výživový doplnok BorelissPro® je vynikajúcim zdrojom fenolových zlúčenín, kyseliny chlorogenovej, iridoidov a alkaloidov. BorelissPro®, ktorý je v plnej miere prírodný výživový doplnok, vďaka vhodným proporciám jednotlivých zložiek a dodaniu antioxidačnej receptúry, posilňujúcej pôsobenie prípravku, má ešte silnejší účinok.
Všetky zložky, ktoré obsahuje výživový doplnok BorelissPro®, stimulujú obranyschopnosť organizmu a zmierňujú dôsledky
uhryznutia kliešťom.

BorellisPro obsahuje:

Extrakt zo skalnej ruže (cistus incanus):

je výborným zdrojom polyfenolov. Má antioxidačné vlastnosti a účinne podporuje imunitný systém. Bylina skalnej ruže ma pozitívny vplyv na makrobiálnu flóru.

Extrakt z koreňa štetky lesnej:

pomáha očisťovať organizmus a stimuluje obranyschopnosť. Obsahuje cenné iridoidy, ktoré umožňujú udržiavať kĺby a kosti v dobrej kondícii. Posilňuje a povzbudzuje imunitný systém.

Extrakt z cesnaku:

obsahuje flavonoidy a silne skoncentrovanú organickú síru, ktorá sa nachádza v allíne a skordiníne. Cesnak priaznivo vlýva na srdcovú činnosť a udržanie vhodnej hladiny cholesterolu. Najznámejší je však jeho pozitívny vplyv na imunitný systém.

Extrakt z oregana:

výrazne stimuluje obranyschopnosť. Je dôležitým zdrojom flavonoidov, ktoré umožňujú chrániť bunky pred voľnými radikálmi.

Extrakt z pohánkovca japonského:

výrazne stimuluje obranyschopnosť organizmu, podporuje jeho detoxikáciu a zmierňuje dôsledky kontaktu s kliešťom.

 

BorellisPro: patentovaná receptúra BorelissPro® antioxidačných látok získaných zo zmesi suchého extraktu ovocia v rozličných proporciách) poskytuje organizmu mnoho cenných látok s výrazným obsahom antioxidantov, ktoré podporujú činnosť imunitného systému a pomáhajú očisťovať organizmus.

Upozornenie: Neprekračujte uvedené dávkovanie. Nie je určené pre deti do 3 rokov, tehotným a dojčiacim ženám. Ukladajte mimo dosahu detí. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy.

Výrobky DuoLife

Pravidlá výroby.

1. Bez konzervačných látok

Pri spracovaní produktov nepoužívame tepelnú úpravu, naše produkty neobsahujú žiadne konzervačné látky. Vďaka tomu produkty Duolife si zachovajú svoje prirodzené biologické vlastnosti a nutričnú hodnotu.

2. Bez GMO

Naše výrobky obsahujú výlične prírodné zložky pochádzajúce z prúrodných ekologicky čistých certifikovaných zdrojov. Dodržiavame naše definitívne rozhodnutie, že v produktoch nebudeme používať komponenty, ktoré boli geneticky modifikované (GMO) alebo pestované pomocou pesticídov alebo herbicídov.

3. Sklenené balenie

Naše tekuté produkty sú balené len v 100% prírodných sklenených fľašiach, kde nedochádza k žiadnej interakcii medzi obalom a produktom. DuoLife tekuté doplnky sú uzavreté v rôznych druhoch skla, od bieleho až po tmavohnedé. Typ skla bol zvolený tak, aby obal tvoril čo najlepšiu ochranu produktu proti svetlu a vonkajším vplyvom.

Zdroj:

https://duolife.eu/marketing/katalog_duolife_poznaj_nas_dl_sk_v001_b_c.pdf

Certifikáty

biologica bio-siegel eu-bio-logo produkt ekologickeho zemedelstvi fairtrade

Design Filip Jánoš; Tvorba web stránok - Ján Ďuriga

TOPlist