ProSelect® 60tbl
29,- €

ks

na sklade: áno

ProSelect® 60tbl

Podporuje imunitný systém a má antioxidačný účinok.

Výživový doplnok ProSelect® je charakteristický tým, že obsahuje veľké množstvo polyfenolov, oxindole alkaloidov,
tanínu , sterolov a acetogenínov.

ProSelect® redukuje množstvo voľných radikálov v krvi tým, že zvyšuje jej antioxidačné
schopnosti. Viaže na seba toxíny a napomáha v udržaní zdravej pečene.

Výživový doplnok ProSelect® obsahuje patentovanú receptúru ProSelect®, teda výber z bohatstva prírodných surovín s vysokou koncentráciou antioxidantov, ktoré povzbudzujú imunitný systém a zároveň podporujú nervový systém.

ProSelect® obsahuje:

Extrakt z vilcacory - mačacieho pazúra:

výrazne podporuje imunitný systém organizmu a privracia vitálne sily. Okrem toho reguluje metabolizmus a dodáva každodennú dávku energie.

Extrakt z plodov gravioly:

zlepšuje pôsobenie imunitného systému a dodáva energiu pre každodennú činnosť organizmu. 

 

Extrakt z lesklokôrovky obyčajnej - reishi:

pomáha v stave fyzickej i psychickej únavy, má pozitívny vplyv na celkový stav organizmu a zmierňuje dôsledky stresu. Extrakt z reishi podporuje imunitný systém systém a napomáha v udržaní hormonálnej rovnováhy organizmu.

 

Extrakt z húževnatca jedlého - shitake:

výrazne stmuluje imunitný systém a omladzuje organizmus, poskytuje možnosť udržať si na dlhšie obdobie mladý vzhľad a organizmus v dobrom stave. Je to výnimočne účinný antioxidant, ktorý neutralizuje voľné radikály a spomaľuje proces starnutia.

 

Extrakt z jadierok marhule:

so štandarizovaným obsahom B17, teda amygdalínu, výrazne podporuje imunitný systém a pomáha pri vytváraní prirodzenej obranyschopnosti organizmu.

 

Odporúčaná dávka: 1-2 kapsule denne.

Upozornenie: Neprekračujte uvedené dávkovanie. Nie je určené pre deti do 3 rokov, tehotným a dojčiacim ženám. Ukladajte mimo dosahu detí. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy.

Výrobky DuoLife

Pravidlá výroby.

1. Bez konzervačných látok

Pri spracovaní produktov nepoužívame tepelnú úpravu, naše produkty neobsahujú žiadne konzervačné látky. Vďaka tomu produkty Duolife si zachovajú svoje prirodzené biologické vlastnosti a nutričnú hodnotu.

2. Bez GMO

Naše výrobky obsahujú výlične prírodné zložky pochádzajúce z prúrodných ekologicky čistých certifikovaných zdrojov. Dodržiavame naše definitívne rozhodnutie, že v produktoch nebudeme používať komponenty, ktoré boli geneticky modifikované (GMO) alebo pestované pomocou pesticídov alebo herbicídov.

3. Sklenené balenie

Naše tekuté produkty sú balené len v 100% prírodných sklenených fľašiach, kde nedochádza k žiadnej interakcii medzi obalom a produktom. DuoLife tekuté doplnky sú uzavreté v rôznych druhoch skla, od bieleho až po tmavohnedé. Typ skla bol zvolený tak, aby obal tvoril čo najlepšiu ochranu produktu proti svetlu a vonkajším vplyvom.

Zdroj:

https://duolife.eu/marketing/katalog_duolife_poznaj_nas_dl_sk_v001_b_c.pdf

Certifikáty

biologica bio-siegel eu-bio-logo produkt ekologickeho zemedelstvi fairtrade

Design Filip Jánoš; Tvorba web stránok - Ján Ďuriga

TOPlist