ProCholterol® 60tbl
29,- €

ks

na sklade: áno

ProCholterol® 60tbl

Reguluje hladinu lipidov a uľahčuje proces rozkladania tukov v organizme.

Obsahuje:


Extrakt z plodov indického egreša - amalaki: Almalaki je výborný antioxidant a jeden z najbohatších zdrojov vitamínu
C v prirodzenej forme. Má silný antibakteriálny účinok a je znamenitým zdrojom chrómu, zinku a mede.

Extrakt z cesnaku: účinne reguluje úroveň cholesterolu a triacylglycerolov a pomáhajú v udržaní ich vhodnej hladiny.
Cesnak dokonale vplýva na srdcovo-cievny systém. a preventívne zabraňuje zvápenatiu žíl. Obsahuje uhľovodíky, bielkoviny, minerálne zložky, silice a vitamíny C, A, B1, B2 a PP. Vzhľadom na bohatý obsah vápnika má cesnak taktiež vlastnosti neutralizujúce kyslosť.

Červená ryža fermentovaná kvasinkami, v tom: monakolín K:

účinne reguluje syntézu cholesterolu a jeho hladinu v krvnej plazme. Účinne znižuje jeho syntézu v pečeni a zvyšuje vychytávanie častíc LDL, čím znižuje hladinu "zlého" cholesterolu. Podobne vlýva na hladinu triacylglycerolov. Je zároveň dôležitým prvkom výživy, ktorý chráni srdce a srdcovo-cievny systém. 

Extrakt Gynostemma pentaphyllum:

má silné regulačné účinky. Obsahuje mnoho aminokyselín, vitamínov a minerálov, ako napr. horčík selén, zinok, vápnik, železo a fosfor. Je to účinný antioxidant, ktorý reguluje krvný tlak a cholesterol, zvyšuje výkon srdca a pozitívne vplýva na činnosť pečene a zároveň zrýchľuje jej regeneráciu.

Beta-fytosterol:

je často používaný za účelom regulácie hladiny cholesterolu. Vďaka tomu výrazne znižuje riziko srdcových chorôb. Beta-fytosterol reguluje úroveň vstrebávania cholesterolu v črevách. Je obzvlášť odporúčaný všetkým osobám, ktoré držia diétu s nízkym obsahom nasýtených tukov.

Extrakt z bakopy:

účinne redukuje okysličovanie tukov v krvi, či je jednou z príčin srdcových ochorení. Je výnimočne bohatým zdrojom fytosterolov, flavonoidov a glykozidov kyseliny oleanovej.

ProCholterol®: (patentovaná receptúra získaná z nopála všeobecného (Opuntia ficusindica)) obsahuje veľké množstvo kyseliny listovej - vitamínu, ktorý vplýva na reguláciu hladiny homocysteínu – teda aminokyseliny, ktorá uľahčuje okysličovanie „zlého“ cholesterolu zodpovedného
za vznik arterioslerózy. Účinne reguluje tukovo-lipidový metabolizmus organizmu.

Odporúčaná dávka: 1-2 kapsule denne.

Upozornenie: Neprekračujte uvedené dávkovanie. Nie je určené pre deti do 3 rokov, tehotným a dojčiacim ženám. Ukladajte mimo dosahu detí. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy.

Výrobky DuoLife

Pravidlá výroby.

1. Bez konzervačných látok

Pri spracovaní produktov nepoužívame tepelnú úpravu, naše produkty neobsahujú žiadne konzervačné látky. Vďaka tomu produkty Duolife si zachovajú svoje prirodzené biologické vlastnosti a nutričnú hodnotu.

2. Bez GMO

Naše výrobky obsahujú výlične prírodné zložky pochádzajúce z prúrodných ekologicky čistých certifikovaných zdrojov. Dodržiavame naše definitívne rozhodnutie, že v produktoch nebudeme používať komponenty, ktoré boli geneticky modifikované (GMO) alebo pestované pomocou pesticídov alebo herbicídov.

3. Sklenené balenie

Naše tekuté produkty sú balené len v 100% prírodných sklenených fľašiach, kde nedochádza k žiadnej interakcii medzi obalom a produktom. DuoLife tekuté doplnky sú uzavreté v rôznych druhoch skla, od bieleho až po tmavohnedé. Typ skla bol zvolený tak, aby obal tvoril čo najlepšiu ochranu produktu proti svetlu a vonkajším vplyvom.

Zdroj:

https://duolife.eu/marketing/katalog_duolife_poznaj_nas_dl_sk_v001_b_c.pdf

Certifikáty

biologica bio-siegel eu-bio-logo produkt ekologickeho zemedelstvi fairtrade

Design Filip Jánoš; Tvorba web stránok - Ján Ďuriga

TOPlist