LINGZHI ČIERNA KÁVA - 20 sáčkov x 4,5 g
18,70 €

ks

na sklade: áno

LINGZHI ČIERNA KÁVA - 20 sáčkov x 4,5 g

Čierna káva s hubou Reishi (Ganoderma)


Obsahuje 20 sáčkov x 4,5g silnej kávy (min. do 250ml vody)

Silný extrakt prvotriednej instantnej kávy Arabica s výťažkom z huby Reishi - revolúcia vo svete zdravia!

Obsah kofeínu je tu minimálny, dodanie energie a ozdravný efekt je vytvorený vďaka výťažku z huby Reishi, nazývanej "kráľovná všetkých rastlín".

Máte skúsenosti, že ak je káva zdravá, tak potom väčšinou stráca veľa na svojej chuti a vôňu?

Táto káva je v tomto smere úplnou výnimkou. Ponúkne vám intenzívnu arómu, bohatú penu a chuť silnej, lahodnej kávy. Navyše nebude prekyselovať organizmus (! kyslé prostredie milujú nádory, plesne apod.!) a zaťažovať srdce - naopak, zmierni množstvo vašich zdravotných problémov a pomôže vám dlhodobo uchovať vo vašom tele rovnováhu telesnú, duševnú, duchovnú i imunologickú.

Mnohí sa asi zhodnú na tom, že káva dodáva svojou nezameniteľnou chuťou a vôňou čarovnú atmosféru každej príležitosti.

Mnohí ju však pijú so slabším či silnejším pocitom previnenia na svojom zdraví, pretože vie, že napr. dehydruje organizmus a tým vyplavuje z tela napríklad vápnik a ďalšie dôležité minerály. Ďalej zaťažuje naše srdcia a predovšetkým silne prekysluje náš organizmus, čím prispieva k rýchlejšiemu starnutiu tela a aj k väčšiemu riziku vzniku rôznych civilizačných chorôb.

A teraz si predstavte, že by ste mohli piť pravú zrnkovú kávu, ktorá by však tieto negatívne vplyvy nemala! Áno, takúto je káva s prídavkom vzácnej liečivej rastliny - huby Reishi, nazývanej Ganoderma lucidum alebo lesklokorka.

Podľa dlhodobých výskumov je táto huba nádejou súčasnej medicíny.

Čínskymi liečiteľmi je používaná viac ako 2 000 rokov ako "kúzelná rastlina". V Číne a v Japonsku je uznávaná ako liek a používa sa aj v nemocniciach ako podporná liečba napríklad pri liečbe rakoviny.

Súčasné vedecké výskumy potvrdzujú, že zložky obsiahnuté v hube Reishi majú pozitívny vplyv na zlepšenie zdravia, na udržanie rovnováhy v organizme aj na predĺženie života.

Ide o tieto výnimočné vlastnosti:

- biologická inteligencia - naskenuje telo
- spomaľuje stárnutie buniek
- 252 aktívnych živín pre človeka
- 150 prírodných antioxidantov
- Saponíny - bránia zrážaniu krvi, riešia skryté zápaly, vyrovnávajú krvný tlak
- až 6 000 ppm ORGANICKÉHO GERMÁNIA v bežných potravinách od 0,1 do 1,0 ppm (antitumorová aktivita, imunita, analgetikum ...)
- aktívny alkalizátor - neutralizuje kyslosť
- ako jediná obsahuje látku GANODERAN "Vitamín budúcnosti", ten produkuje enzýmy, ktoré bránia vzniku a rastu nádorových buniek, ďalej znižujú riziko srdcového infarktu.

Reishi má tzv. prirodzenú inteligenciu - to znamená, že si sama urobí diagnózu a všetko v organizme uvádza do optimálneho stavu. Ovplyvňuje viskozitu krvi a tým predchádza tvorbe krvných zrazenín, čo má veľký vplyv na zníženie rizika ochorenia vydutín, mozgovou mŕtvicou a niektorými chorobami srdca. Ďalej vyrovnáva tlak a premenlivú hladinu cukru u diabetikov. Veľmi dôležitý fakt je, že v dnešnej dobe, keď má každý tretí občan nadváhu, Reishi nenásilne znižuje váhu tým, že upravuje a posilňuje činnosť obličiek.

Zloženie: Instantná káva a výťažok z huby Ganoderma

Výrobca: DXN INDUSTRIES (M) SDN, BHD, Malaysia

Netto váha: 20 sáčkov x 4,5g

Certifikáty

biologica bio-siegel eu-bio-logo produkt ekologickeho zemedelstvi fairtrade

Design Filip Jánoš; Tvorba web stránok - Ján Ďuriga

TOPlist