BIO SPIRULINA 500tbl. 100g AKCIA pokračuje
9,50 € 5,50 €

ks

na sklade: áno

BIO SPIRULINA 500tbl. 100g AKCIA pokračuje

 

...niečo o Bio Spiruline


Sladkovodná riasa Spirulina je veľmi bohatý prírodný zdrojov živín. Spirulina pomáha odstrániť chronickú zácpu a plynatosť, podporuje tvorbu probiotických kultúr, ako sú lactobacillus a bifidobaktérie.

Sladkovodná riasa Spirulina je veľmi bohatý prírodný zdrojov živín. Obsahuje všetky eseciálne aminokyseliny, fotopigmenty chlorofyl a fykocyanin, karotenoidy (beta karotén), mastné nenasýtené kyseliny, minerály (železo), vitamíny (vitamín B12) a enzýmy.

Účinky:

- detoxikácia organizmu
- antioxidant
- podpora krvotvorby
- posilnenie imunitného systému

Spirulina pomáha odstrániť chronickú zácpu a plynatosť, podporuje tvrobu probiotických kultúr, ako sú lactobacillus a bifidobaktérie. čistí tráviace ústrojenstvo a obnovuje zdravú črevnú mikroflóru. Je bohatým zdrojom chlorofylu, ktorý má výrazné detoxikačné vlastnosti. Pomáha z organizmu odstraňovať ťažké kovy, chemické toxíny a ďalšie jedovaté látky. Regeneruje pečeň a čistí krv. Pôsobí ako silný antioxidant - obsahuje významné množstvo beta karoténu.

Spirulina ako jeden z mála rastlinných zdrojov obsahuje vitamín B12. Chlorofyl, fykocyanín, železo, vitamín B12 a kyselina listová obsiahnuté v Spiruline podporujú zdravú krvotvorbu. Chróm pomáha efektívne využiť glukózu a prispieva ku stabilizácii krvného cukru.

Zloženie: 100% sladkovodná riasa Spirulina (Arthrospira platensis) v bio kvalite. Neobsahuje žiadne konzervačné látky a farbivá.

Odporúčané dávkovanie: 2x denne 2-6 tabliet 15 minút pred jedlom, zapiť pohárom vody.

Nutričné hodnoty: v 10 tabletkách:
- vápnik 25,00mg
- horčík 37,00mg
- železo 3,80mg
- beta karotén 8,75mg
- chlorofyl 72,50mg
- fykocyanin 820,00mg
- chróm 19,50mcg
- vitamín B12 2,50mcg

Výrobca: Wolfberry, s.r.o., Česko

Balenie: 500 tbl

Minimálna trvanlivosť do: 06.04.2020

Doplnok stravy. Nie je určené deťom do 3 rokov.

Certifikáty

biologica bio-siegel eu-bio-logo produkt ekologickeho zemedelstvi fairtrade

Design Filip Jánoš; Tvorba web stránok - Ján Ďuriga

TOPlist